Znajdź najlepszego
dla siebie prawnika online

Wyszukaj prawnika

rodzaj prawnika:

Temat konsultacji

Miejscowość:

Data

 

Radca prawny Poznań

Imię i nazwisko

Cena od:

Cena do:

Język konsultacji:

forma konsultacjiEwa Jasińska-Colasanti

Ewa Jasińska-Colasanti

Zajmuję się tworzeniem umów spółek, rejestracją spółek z o.o. w Krajowym Rejestrze Sądowych, dokonywaniem zmian w spółkach, bieżącą obsługą spółek. W tym zakresie udzielam porady prawnej, przygo...
Obszary obsługi prawnej:
Postępowanie przed sądem, Prawo spółek, Umowy,

Joanna Rymarowicz

Joanna Rymarowicz

Analiza przedstawionej przez Klienta sprawy i udzielenie konsultacji oraz porady co do sposobu rozwiazania problemu, usługa wykonana telefonicznie lub online. ...
Obszary obsługi prawnej:
Prawo budowlane, Prawo cywilne, Postępowanie przed sądem, Windykacja należności, Prawo upadłościowe i naprawcze, Prawo bankowe, Rozwody, Spadki, Eksmisje, Zakup, wynajem nieruchomości, Kredyty frankowe,


Ewa Jasińska-Colasanti

Ewa Jasińska-Colasanti

Udzielam porad prawnych, a także reprezentuje przed Sądem w sprawach o uzyskanie rozwodu, separacji, a także w sprawach rozdzielności majątkowej małżeńskiej, podziału majątku małżonków po rozwodzie, alimentów, opieki na dzie...
Obszary obsługi prawnej:
Prawo rodzinne, Postępowanie przed sądem, Rozwody, Alimenty, Opieka nad dziećmi, Podział majątku, Władza rodzicielska, Kontakty z małoletnim dzieckiem , Podział majątku/sprawy majątkowe ,

Marcelina  Mazurkiewicz

Marcelina Mazurkiewicz

Opcja dla osób preferujących komunikację za pomocą e - mail.  Zadajesz pytanie prawne, opisujesz wszytskie szczegóły wraz z załącznikami, jeśli takie są konieczne. Ja odpowiadam w uzgodnionym terminie. Odpowiedż w formi...
Obszary obsługi prawnej:
Prawo spadkowe, Prawo cywilne, Prawo pracy, Własność przemysłowa i prawa autorskie, Spadki, Umowy, Sprawy o zapłatę, Odszkodowania, Odszkodowania komunikacyjne , Ochrona własności intelektualnej, Prawo autorskie,

Najlepszy radca prawny Poznań

Niezależnie od tego, czy w stolicy Wielkopolski prowadzisz swoją firmę, czy szukasz pomocy prawnej jako osoba prywatna, nasz serwis jest miejscem, w którym otrzymasz niezbędne wsparcie. Zrzeszamy najlepszych radców prawnych z Poznania i okolic, łącząc ich z osobami potrzebującymi kompleksowej porady online. Sprawdź, jak to działa, wybierz prawnika, który w pełni odpowiada Twoim potrzebom i zarezerwuj spotkanie, korzystając z wirtualnego kalendarza.

Pod względem zapotrzebowania na usługi ekspertów takich jak adwokaci czy radcy prawni Poznań od lat plasuje się w czołówce polskich metropolii. Wpływ na to ma wiele czynników: począwszy od sporej liczby firm i instytucji, poprzez oscylującą w granicach pół miliona mieszkańców liczebność miasta, aż po biznesowo-akademicki charakter stolicy Wielkopolski. W tym prężnie rozwijającym się mieście dobry prawnik daje gwarancję kompleksowego wsparcia, niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie go potrzebujesz.

Radcy prawni Poznań

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców i przedsiębiorców, stworzyliśmy serwis, w którym najlepsi radcy prawni z Poznania odpowiadają na pytania swoich klientów, udzielają porad oraz reprezentują w najróżniejszych sporach i postępowaniach. Korzystając z platformy e-uslugiprawne.pl, możesz:

- znaleźć specjalistę o profilu w pełni dopasowanym do Twoich potrzeb,
- zapoznać się z opiniami na temat jego pracy,
- umówić wirtualne spotkanie, korzystając z kalendarza prawnika,
- uzyskać bezpieczną poradę prawną online – bez wychodzenia z domu.

Jeśli interesuje Cię kompetentny i skuteczny radca prawny Poznań jest miastem, w którym znajdziesz specjalistów z wielu obszarów prawa. Ofertę naszego serwisu skomponowaliśmy tak, by zapewnić użytkownikom pomoc ze wszystkich kluczowych dziedzin, takich jak:

- sprawy karne, wykroczenia, postępowania karnoskarbowe,
- zagadnienia z obszaru prawa cywilnego,
- podatki i przepisy skarbowe,
- spory na gruncie prawa pracy,
- prawa autorskie i wartości intelektualne,
- rozwody i sprawy rodzinne,
- testamenty i spadki,
- zadłużenia, windykacja, upadłość konsumencka,
- umowy i sprawy korporacyjne,
- nieruchomości, kredyty, hipoteka,
- prawo ubezpieczeniowe i odszkodowania.

Radca prawny Poznań – jak wybrać najlepszego?

Nawet jeśli znasz podstawy prawa, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że przepisy w naszym kraju nieustannie się zmieniają, a do tego podlegają różnym interpretacjom. W codziennym życiu i biznesie standardem jest przenikanie się między sobą różnych dziedzin prawa, co bez znajomości niuansów i wzajemnych powiązań, znacznie utrudnia prowadzenie firmy czy nawet zwykłe funkcjonowanie. Odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców, pracowników, podatników, ale także obywateli chcących korzystać z przysługujących im praw, są wykwalifikowani, doświadczeni prawnicy. Jak znaleźć tego, który w pełni odpowie naszym indywidualnym wymaganiom?

Należy zwrócić uwagę na specjalizację, którą może pochwalić się dany radca. Oczywiście nie wyklucza to szerszej wiedzy z różnych obszarów prawa, jednak doskonała znajomość konkretnej materii to gwarancja profesjonalnego, kompleksowego wsparcia i pomocy w rozwiązaniu konkretnego problemu.

Jak natomiast ocenić kompetencje i podejście prawnika, z którym nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji współpracować? Przede wszystkim, opierając się na ocenach innych klientów. Szukając w naszym serwisie najlepszego radcy prawnego w Poznaniu, możesz zapoznać się z opiniami osób, którzy skorzystali z usług konkretnego specjalisty przed Tobą.

Dobry prawnik powinien żywo interesować się sprawą swojego klienta i służyć mu kompleksową, wyczerpującą poradą. Biorąc pod uwagę to, że przepisy umożliwiają często więcej niż jedno rozwiązanie danej sytuacji, ekspert powinien wyczerpująco przedstawić klientowi wszystkie dostępne rozwiązania i zaproponować najkorzystniejsze.

Porada prawna online z najlepszymi doradcami prawnymi z Krakowa

W ostatnim czasie znacznie wzrosło zapotrzebowanie na bezpieczne, bezkontaktowe usługi. Z tego powodu coraz więcej kancelarii prawnych proponuje interesantom wirtualne spotkania z wykorzystaniem dostępnych technologii. Pozwala to uzyskać wyczerpującą poradę bez konieczności opuszczania domu lub siedziby firmy.

Gdyby stworzyć ranking miast, w których działają najlepsi radcy prawni Poznań z pewnością byłby w czołówce. Stolica Wielkopolski to nie tylko duża liczba kancelarii, ale także wiedza i doświadczenie pracujących w nich ekspertów. Z naszym wsparciem szybko i bez trudu znajdziesz najlepszego specjalistę z interesującej Cię dziedziny prawa. Wszystko, co musisz zrobić, by uzyskać kompleksową poradę online, sprowadza się do wykonania 4 prostych kroków.

Krok nr 1: wybierz prawnika
Znajdź radcę prawnego o odpowiedniej specjalizacji i zapoznaj się z opiniami na jego temat.

Krok nr 2: wybierz dogodny termin
Wykorzystaj kalendarz dostępności prawnika, aby zarezerwować najdogodniejszy dla Ciebie dzień i godzinę wirtualnego spotkania.

Krok nr 3: dokonaj płatności
Opłać usługę w wygodny sposób, korzystając z bezpiecznych płatności online.

Krok nr 4: uzyskaj poradę
Oczekuj na kontakt od prawnika w ustalonym wcześniej terminie.


Znajdź prawnika i umów wizytę!

Szukaj