Skorzystaj z usług prawnika, radcy prawnego
lub adwokata przez internet

Jesteśmy ogólnopolskim portalem, który pomaga znaleźć prawnika o odpowiedniej specjalizacji, udzielającego porad w odpowiedniej dla klienta cenie oraz dostępnego w wygodnym dla klienta czasie.

Porada/konsultacja odbywa się poprzez kontakt za pomocą wideokonferencji lub rozmowy telefonicznej,

przez 7 dni w tygodniu o różnych godzinach (do wyboru).

 

Każdy prawnik ma swoją cenę za konsultację, to klient dokonuje wyboru wg swoich kryteriów.

Prawnicy w swoim kalendarzu określają godziny, kiedy są dostępni dla klientów, każda konsultacja trwa maksymalnie 1 godzinę. Godziny pracy prawników obejmują również godziny wieczorne oraz dni tradycyjnie wolne od pracy (np. sobota, niedziela).

Taki sposób udzielania porad pozwala zaoszczędzić czas na dojazd do prawnika, uzyskanie porady "od ręki" oraz wybór prawnika wg swoich możliwości finansowych. Zdarza się że klienci w mniejszych miejscowościach czują dyskomfort korzystając z usług jedynego prawnika, czasem znajomego któremu nie chcą powierzać swoich spraw prywatnych. Korzystając z usług portalu e-uslugiprawne.pl klienci mogą wybrać prawników-specjalistów z całej Polski.

   


Portal jest również platformą służącą do sprzedaży szkoleń prowadzonych przez prawników. Każdy może sobie kupić szkolenie, które pozwoli mu się zapoznać z określoną problematyką. Często prowadząc działalność gospodarczą napotykamy na liczne problemy prawne, teraz będzie je można od razu rozwiązać. Intencją założycieli portalu jest zbliżenie problemów klientów ze światem prawników.
Chcemy by konsultacje/porady prawników były łatwo dostępne,
"na wyciągnięcie dłoni".

 

     

DUŻY WYBÓR

prawników z zakresu szeroko rozumianego prawa - dostępne online

WYGODNIE

Nie chcesz wychodzić z domu? Rezerwacja i wizyty odbywają się online.

OSZCZĘDNIE

Oszczędzasz swój czas i pieniądze.

ANONIMOWO

Wystarczy podać tylko adres e-mail. Jeśli dodatkowo podasz numer telefonu, godzinę przed wybranym terminem SMS przypomni o konsultacji online.

PROSTO

Łatwy i szybki proces rezerwacji.

SZYBKO

Szeroki wybór prawników i dogodne terminy dostępności pozwalają Ci umówić wizytę online w tym samym dniu.

VIDEO LUB CZAT

Ty decydujesz jak: rozmowa wideo, rozmowa audio (możesz wyłączyć kamerę) lub rozmowa tekstowa chat.

BEZPIECZNIE

Bezpieczne, szyfrowane łącze wideo.

 

 

 

 

Każdy z nas na co dzień podejmuje decyzje które mogą mieć swoje negatywne konsekwencje, warto sprawdzić co kryje się w zapisach umów pod którymi się mamy podpisać. Przed podjęciem życiowych decyzji powinniśmy się upewnić czy prawo jest po naszej stronie.

 
 

Znajdź prawnika i umów wizytę!

Szukaj