Dla prawników / Kancelarii

Dlaczego warto?

portal daje możliwość pozyskania klientów z całej Polski

możliwość pracy zdalnej, bez konieczności bezpośredniego kontaktu

możliwość pracy w domu, w godzinach niestandardowych

szeroka reklama
w sieci

możliwość korzystania z kalendarza do umawiania spotkań on-line bez konieczności posiadania sekretarki

możliwość pobierania opłat za porady prawne udzielane telefonicznie

Zapraszamy kancelarie i samodzielnych prawników, doradców do współpracy z portalem w celu świadczenia usług klientom. Aby przystąpić do portalu wystarczą 3 proste kroki.
Zobacz jak możesz podjąć współpracę z portalem.

Zarejestruj się

 

 

Docieraj do swoich klientów nowymi kanałami

Nasz serwis w znacznym stopniu eliminuje bariery spowodowane ograniczeniami w dostępie do profesjonalnych usług prawnych? Zapoznaj się z nowymi możliwościami, być może będziesz mógł pomóc większej liczbie osób zwiększając przy okazji swoje dochody.

Poradniki jak korzystać z wideokonferencji:

Google Meet Skype WhatsApp Zoom
 

Wizyty w dowolnym miejscu i czasie

Dzięki konsultacjom online odpowiesz na potrzeby klientów i zbudujesz nowoczesny wizerunek. Ty poprowadzisz konsultację prawną przy pomocy dowolnej aplikacji.

Prawnik sam ustala terminy konsultacji w dowolnym dniu i dowolnych godzinach (czas przeznaczony na konsultację to 1h).

Klient, może zamówić konsultację prawną z dowolnego urządzenia (smartfon, laptop, tablet, komputer stacjonarny), w dowolnym czasie. Klient wybierając z kalendarza dostępnych terminów prawnika - zarezerwuje i skorzysta z prostych i bezpiecznych płatności online (m.in. BLIKiem, przelewem online, kartą kredytową lub przelewem tradycyjnym).

 
 

 

Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania e-uslugiprawne.pl

Dzięki założeniu profilu na portalu e-uslugiprawne.pl zyskasz wyższą pozycję w wyszukiwarce Google niż Twoja firmowa strona internetowa, dzięki czemu zapewnisz sobie doskonałą widoczność. Żaden klient Cię nie przeoczy. Strony z opisem prawników są przez naszych specjalistów promowane w internecie, przez co nie musisz się martwić o promocje swoich ofert na portalu.

 

Jak to działa?

1.

Zarejestruj konto
przedstaw się

Rejestrując konto i uzupełniając dane o sobie, Twoje oferty będą łatwiejsze do wyszukania przez potencjalnych klientów. Załóż konto »
2.

Dodaj ofertę
i terminarz dostępności

W kalendarzu dostępności klienci będą mogli wybrać dogodny dla siebie termin i opłacić go online. Zaloguj się i dodaj ofertę »
3.

Realizuj konsutacje zgodnie z planem

Klient otrzymuje 30 min. przed opłaconą konsultacją e-mail z przypomnieniem. Powinieneś skontaktować się w wyznaczonym terminie z klientem.

Zarejestruj konto!

E-mail:
Hasło:
Hasło:

Kontakt: