Paula Zdanowicz

Lomi Legal Ltd
Stopień wykształcenia: radca prawny
Lokalizacja: Londyn, UK,

pełne informacje

Prawnik w UK

Pomoc i porady prawne przez wykwalifkowanego Polskiego prawnika w Londynie / UK

Doradztwo, redagowanie i analiza dokumentów z zakresu prawa handlowego – przygotowujemy oraz redagujemy wszelkiego rodzaju umowy z zakresu prawa spółek handlowych, w tym umowy sprzedaży udziałów, przygotowywanie oświadczeń, wniosków, uchwał Udziałowców/ Dyrektorów, sporządzanie umów spółek oraz wprowadzanie zmian do istniejących już umów.

Doradztwo prawno-biznesowe – nasza kancelaria prawna zapewnia konsultacje w kwestii zarządzania spółkami m.in. tworzenie struktury prawnej firmy, rozwiązywanie sporów między wspólnikami itp.

Doradztwo z zakresu prawa pracy – nasz adwokat doradza w kwestiach zatrudniania i zwalniania pracowników, pełne doradztwo po stronie pracodawcy jak i pracownika, umowy o prace, procedury, spory z pracownikami/pracodawca.

Doradztwo z zakresu prawa cywilnego – sporządzanie i opiniowanie umów np. umowa o współpracy, sprzedaży, świadczenia usług, dostawy, dystrybucji, o usługi budowlane, doradztwo w przypadku nienależytego wykonania postanowień umownych itp.


Informacje o ofercie: Koszt konsultacji: 700 zł Czas konsultacji: 60 min.
Pomoc prawna z prawa w kraju: Wielka Brytania
Zakres pomocy:Prawo cywilne Prawo pracy Prawo spółek Egzekucje komornicze Zakup, wynajem nieruchomości Umowy o pracę Umowy Sprawy o zapłatę Spółki Prawo międzynarodowe Prawo administracyjne
Sposób przeprowadzenia konsultacji: Whatsapp Telefon Wideokonferencja ZOOM

dodano: 2021-03-26 20:39:13 | wyświetleń: 1128

Zainteresowany poradą u tego prawnika?
Napisz do nas, zrobimy wszystko by Ci pomóc

Imię

Numer telefonu

E-mail

Akceptuję politykę prywatności


Znajdź prawnika i umów wizytę!

Szukaj