Znajdź najlepszego
dla siebie prawnika online

Wyszukaj prawnika

rodzaj prawnika:

Temat konsultacji

Miejscowość:

Data

 

Radca prawny Kraków

Imię i nazwisko

Cena od:

Cena do:

Język konsultacji:

forma konsultacji
Maria Widłak

Maria Widłak

1. Prowadzenie sprawy umów kredytów indeksowanych oraz denominowanych m.in. następujących banków: BPH ( w tym dawny GE Money Bank) mBank Millenium PEKAO oraz PKO BANK HIPOTECZNY PKO BP ( w tym dawny Nordea Ba...
Obszary obsługi prawnej:
Prawo cywilne, Prawo zamówień publicznych, Kredyty frankowe,

Joanna Jachymiak-Rogala

Joanna Jachymiak-Rogala

Kancelaria radcy prawnego Joanny Jachymiak zajmuje się obsługą zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Zajmujemy się sprawami z zakresu: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa spółek handl...
Obszary obsługi prawnej:
Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo mieszkaniowe, Ubezpieczenia majątkowe, Prawo cywilne, Postępowanie przed sądem, Windykacja należności, Prawo spółek, Prawo upadłościowe i naprawcze, Prawo bankowe, Rozwody, Windykacja, Upadłości, Alimenty, Wypadki komunikacyjne, Prawo medyczne, Podział majątku/sprawy majątkowe , Prawo administracyjne,

Monika Jakubas

Monika Jakubas

Szanowni Państwo, udzielam porad prawnych oraz prowadzę konsultacje telefoniczne oraz online w następujących dziedzinach: prawo budowalne, gospodarka nieruchomościami, prawo administracyjne, pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo cywilne, praw...
Obszary obsługi prawnej:
Prawo administracyjne, Prawo spadkowe, Ubezpieczenia społeczne, Prawo budowlane, Prawo cywilne, Postępowanie przed sądem, Prawo pracy, Spadki, Zwolnienia z pracy, Zakup, wynajem nieruchomości, Sprawy o zapłatę,

Monika Jakubas

Monika Jakubas

Szanowni Państwo, Chętnie odpowiem na pytania prawne w formie wiadmości elektronicznej.  ...
Obszary obsługi prawnej:
Prawo administracyjne, Prawo spadkowe, Prawo budowlane, Prawo cywilne, Postępowanie przed sądem, Prawo pracy, Zakup, wynajem nieruchomości, Umowy deweloperskie, Prawo ochrony środowiska,

Dawid Tarkowski

Dawid Tarkowski

Szanowni Państwo,  jako radca prawny oferuję pomoc w zakresie problemów z pogranicza prawa cywilnego (w tym odszkodowania, nieruchomości, podstawowe problemy prawne życia codziennego, prawo rodzinne oraz cywilne), administracy...
Obszary obsługi prawnej:
Postępowanie przed sądem, Zakup, wynajem nieruchomości, Odszkodowania,

Najlepsi radcy prawni Kraków

Doradztwo transakcyjne, restrukturyzacja przedsiębiorstwa, kwestie podatkowe oraz spory z kontrahentami to tylko niektóre procesy w firmie, przy których pomoże radca prawny. Ważne, żeby wybrać doświadczonego specjalistę, który zapewni najwyższy poziom obsługi i pomoże usprawnić funkcjonowanie podmiotu gospodarczego oraz zabezpieczy jego interesy, by mógł on notować zadowalające przychody. Na naszym portalu można wyszukać oferty współpracy, jakie przygotowali najlepsi radcy prawni w Krakowie.

Najlepszy radca prawny Kraków na stronie e-uslugiprawne.pl

Kierując się ambicją współpracy jedynie z uznanymi specjalistami cieszącymi się pozytywnymi opiniami, przygotowaliśmy wyselekcjonowaną listę profesjonalistów gwarantujących pomoc na najwyższym poziomie. Klienci mogą mieć pewność, że dokonując wyboru specjalisty na naszym portalu, znajdą nie tylko wysoce wykwalifikowanego prawnika, ale również mogącego pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i licznymi sukcesami zawodowymi. Dzięki temu każdy przedsiębiorca, bez względu na problemy, z jakimi się boryka oraz wielkości firmy, którą zarządza, znajdzie odpowiedniego doradcę, który zechce podjąć się danego wyzwania i poradzi sobie ze skalą jego trudności.

Na portalu wypisani są najlepsi specjaliści, którzy obsługują klientów biznesowych i współpracują z dużymi podmiotami gospodarczymi. W ofercie znajdują się też radcy prawni, którzy świadczą usługi na rzecz kontrahentów indywidualnych.

Radca prawny Kraków – konsultacje online

W udostępnionym przez nas katalogu znajdują się oferty najlepszych radców prawnych pracujących w Krakowie i okolicach, którzy kontaktują się ze swoimi klientami online, czyli za pośrednictwem internetu. Jest to świetna propozycja dla klientów zapracowanych, którzy na co dzień muszą mierzyć się z olbrzymią ilością wyzwań i nie dysponują dużą ilością wolnego czasu.

Żeby móc skorzystać z porady online, wystarczy dysponować komputerem stacjonarnym, laptopem, tabletem lub innym sprzętem, który pozwala na stabilne połączenie z siecią www. Ważne, żeby transfer danych był szybki i umożliwiał zarówno przesył obrazu, jak i dźwięku. Dzięki temu rozmowa będzie mogła osiągnąć ten sam merytoryczny poziom, który znany jest z tradycyjnej obsługi bezpośredniej w kancelarii specjalisty.

Korzystanie z pomocy radców prawnych w sposób zdalny jest bardzo wygodne. Klient może nawiązać komunikację z dowolnego miejsca jak np. jego biuro czy mieszkanie. Nie pojawia się konieczność dojeżdżania na spotkanie do firmy, z której przedstawicielami podpisało się umowę. To nie tylko wysoce komfortowe, ale także pozwalające zaoszczędzić dużo czasu, rozwiązanie.

Wirtualny kalendarz – dogodna rezerwacja terminu

Zależy nam, by klienci mogli korzystać z pomocy fachowców w szybki i wygodny sposób. Właśnie dlatego zamieściliśmy na portalu wirtualny kalendarz, który pozwala na umawianie konsultacji bez konieczności kontaktowania się ze specjalistami i uzgadniania z nimi szczegółów. Każdy użytkownik naszego serwisu zyskuje możliwość przeglądania terminarzy radców prawnych. Samodzielnie można zarezerwować wolne okienko, a informacja ta wyświetli się również w panelu usługodawcy. Zaletą tego rodzaju umawiania się jest z pewnością brak oczekiwania na połączenie się z radcą i jasny obraz terminów. Nasi specjaliści zdają sobie sprawę z tego, że niektóre sytuacje wymagają wręcz natychmiastowej reakcji, dlatego wiele wirtualnych wizyt można zamówić już na następny dzień.

Narzędzie wirtualnego kalendarza dostępne jest zarówno dla nowych kontrahentów, którzy dopiero poszukują swojego prawnika, jak i tych, którzy już korzystają z pomocy danej kancelarii, ale zamierzają usprawnić i przyspieszyć zapisywanie się na konsultacje.

Jakie zadania można zlecić naszym radcom prawnym z Krakowa?

Przedstawiciele tego zawodu mogą obsługiwać niemal wszystkie typy spraw zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wyjątek stanowią postępowania z zakresu prawa karnego oraz karnoskarbowego. Poza tym specjaliści pomogą w sporach dotyczących kodeksu cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i wielu innych.

W przypadku firm, radcowie najczęściej proszeni są o pomoc w sprawnym przeprowadzeniu procesu restrukturyzacji podmiotu, którego celem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania, generowania przychodów oraz uratowanie marki przed bankructwem.

Pomoc uzyskają także biznesmeni podpisujący duże kontrakty. Mogą oni zlecić przeprowadzenie ich analizy pod kątem opłacalności oraz w celu zdiagnozowania ewentualnych, ukrytych w umowie kruczków mogących stać się źródłem wielu problemów lub niekorzystnych sytuacji. Radcowie prawni przeglądają dokumenty, przygotowują pisma, opracowują strategie działania oraz plany wdrożeń, a także reprezentują swojego klienta przed organami państwowymi.

Możliwe formy współpracy z radcami prawnymi w Krakowie

Większość profesjonalistów oferuje zarówno możliwość wykupienia stałej opieki i obsługi wszystkich procesów prawnych, finansowych oraz gospodarczych odbywających się w przedsiębiorstwie, jak i umożliwiają skorzystanie z jednorazowej porady.


Znajdź prawnika i umów wizytę!

Szukaj