Znajdź najlepszego
dla siebie prawnika online

Wyszukaj prawnika

rodzaj prawnika:

Temat konsultacji

Miejscowość:

Data

 

Adwokat Kraków

Imię i nazwisko

Cena od:

Cena do:

Język konsultacji:

forma konsultacjiBernadetta Burkiewicz-Śliwa

Bernadetta Burkiewicz-Śliwa

Szanowni Państwo, Jestem adwokatem od 2013 roku i świadczę usługi pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa budowlanego, prawa odszkodowań, ubezpieczeń majatkowych oraz prawa rodzinnego (rozwo...
Obszary obsługi prawnej:
Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo budowlane, Prawo cywilne, Prawo karne, Windykacja należności, Prawo upadłościowe i naprawcze, Opieka nad dziećmi, Spadki, Przemoc domowa, Podział majątku, Umowy, Sprawy o zapłatę,

Dr Andrzej Bigaj

Dr Andrzej Bigaj

Zapraszam Państwa do skorzystania z konsultacji w sprawach z zakresu prawa pracy. Podzielę się z Państwem wiedzą, którą zdobywałem świadcząc usługi na rzecz małych, średnich i dużych firm oraz prowadząc wykłady i szkolenia ...
Obszary obsługi prawnej:
Postępowanie przed sądem, Prawo pracy, Prawo cywilne, Zwolnienia z pracy, Umowy o pracę, Umowy, Sprawy o zapłatę, Odszkodowania inne ,

Najlepszy adwokat Kraków – jak go znaleźć?

W serwisie e-uslugiprawne.pl znaleźć można profesjonalnego adwokata z Krakowa, udzielającego porad prawnych online. Platforma pomaga nawiązać kontakt i umówić się na konsultacje z doświadczonym specjalistą.

Korzystanie z naszego serwisu jest proste i wygodne. Aby umówić się na konsultacje, należy wybrać konkretnego adwokata z Krakowa, najlepiej specjalizującego się w dziedzinie, w której potrzebujesz doradztwa prawnego. Następnie wystarczy zaznaczyć dogodną datę i godzinę spotkania online w udostępnianym przez niego kalendarzu na stronie. Po uiszczeniu opłaty za usługę, poprzez bezpieczny system płatności internetowych, wizyta zostanie zarezerwowana. We wskazanym terminie prawnik sam skontaktuje się z Tobą drogą internetową bądź telefoniczną, w zależności od wymagań klienta. Każde spotkanie trwa maksymalnie 1 godzinę.

Konsultacje są przeprowadzane przy wykorzystaniu powszechnie dostępnych, bezpłatnych aplikacji: WhatsApp, Skype, ZoomUS czy Google Meet, które można łatwo zainstalować w smartfonie, tablecie, laptopie albo komputerze stacjonarnym. Podczas wypełniania formularza rezerwującego spotkanie można też podać numer telefonu, pod który zadzwoni prawnik, przeprowadzając konsultację drogą telefoniczną.

asz portal pozwala na kontakt z najlepszymi adwokatami z Krakowa w dowolnych terminach i godzinach. Specjaliści są dostępni przez cały tydzień, również w dni tradycyjnie wolne od pracy, w tym niedziele i soboty. Udzielają porad online w różnych godzinach, także wieczornych, co daje klientowi gwarancję kontaktu w dogodnym dla niego czasie. Ceny konsultacji, podobnie jak dostępne terminy, każdy adwokat (Kraków oraz z okolicznych miejscowości) ustala indywidualnie.

Adwokaci Kraków – zakres usług

Doświadczeni, najlepsi adwokaci z Krakowa oferują porady prawne ze wszystkich dziedzin prawa. Zapewniają kompleksowe, rzetelne doradztwo dotyczące prawa karnego i szeroko pojętego prawa cywilnego i rodzinnego. Udzielają porad dotyczących spraw spadkowych, ubezpieczeniowych, a także tych o ochronie dóbr osobistych i zapłaty. Doradzają konsumentom w kwestiach dotyczących np. upadłości konsumenckiej, windykacji, umów kredytowych, rozmaitych reklamacji oraz rozwiązania bądź odstąpienia od umowy.

Oferują oni doradztwo prawne z zakresu prawa spadkowego, w tym m.in. o przyjęcie lub odrzucenie spadku, zachowku, zabezpieczenia spadku, o zrzeczeniu się dziedziczenia, zbycia, podziału spadku oraz wielu innych zagadnień. Udzielają profesjonalnej pomocy prawnej dla pacjenta i jego rodziny w sprawach o odszkodowania za błędy w sztuce medycznej, śmierć pacjenta, o zadośćuczynienie pieniężne za doznane krzywdy i innych.

Pomagają w opracowaniu i opiniowaniu umów (o dzieła, zlecenia, o pracę, najmu, leasingu, deweloperskich, darowizny, kupna-sprzedaży itp.). Zajmują się kwestiami z zakresu prawa rodzinnego, w tym zwłaszcza sprawach o rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa, alimenty, podział majątku oraz pozbawienie bądź ograniczenie władzy rodzicielskiej.

Świadczą doradztwo obejmujące także zagadnienia z zakresu prawa pracy, szczególnie dotyczące pracowników, w tym m.in. o uznanie wypowiedzenia umowy o pracę za bezskuteczne, ustalenie wypadku przy pracy, sprostowanie świadectwa pracy, odszkodowanie należne z tytułu choroby zawodowej oraz wielu innych. Poza poradami dla osób prywatnych zajmują się też doradztwem pod kątem prawnym dla przedsiębiorców.

Najlepsi adwokaci Kraków w e-uslugiprawne.pl – zalety korzystania z serwisu

Umówienie konsultacji z adwokatem z Krakowa w serwisie e-uslugiprawne.pl to prosty i wygodny sposób na otrzymanie profesjonalnej porady prawnej. Zamiast tracić czas na dojazdy do kancelarii, wystarczy zarezerwować spotkanie online w dowolnym czasie i terminie, również w godzinach wieczornych czy w weekend, co jest zazwyczaj niemożliwe w przypadku tradycyjnych wizyt w siedzibie prawnika. Platforma daje ponadto możliwość umówienia się na natychmiastową konsultację, także w nagłych przypadkach.

Skorzystanie z usług adwokata z Krakowa to nie tylko polecane rozwiązanie dla osób ze stolicy Małopolski, ale też mieszkańców innych obszarów kraju. To szczególnie dobra opcja dla tych, którzy zamieszkują niewielkie miejscowości, w których nie ma dostępu do prawnika lub działa zaledwie jedna kancelaria. W wielu przypadkach nie chcą oni powierzać swych prywatnych spraw często znajomym osobom. W takich sytuacjach nasza platforma jest idealnym rozwiązaniem.

Nasz serwis wiąże się z wieloma korzyściami dla osób prywatnych, ale również dla adwokatów z Krakowa. Dzięki stronie e-uslugiprawne.pl mogą oni w łatwy i szybki sposób zdobyć klientów i świadczyć usługi bez konieczności dojazdu na spotkanie osobiste. To pozwala zaoszczędzić i czas, i energię. Zamiast tracić je na przyjazd do siedziby firmy bądź w inne umówione miejsce, w tym czasie mogą poprowadzić spotkanie w domu z kolejnym klientem albo realizować inne zobowiązania zawodowe.

Kalendarz wizyt można wykorzystywać nie tylko do umawiania spotkań z klientami z serwisu, ale też dowolnymi innymi kontrahentami. Narzędzie sprawdza się znakomicie jako część wirtualnego sekretariatu.


Znajdź prawnika i umów wizytę!

Szukaj